در حال حاضر برگزیدن یک برند یا نام تجاری امری پیچیده و مشکل شده است.  زیرا در دهه های اخیر شرکت های زیادی با عنوان ها و نماد های مختلف به ثبت رسیده و این کار را برای ما در این زمان دشوار نموده است. لذا ضرورت دارد که برای ثبت برند یا علامت تجاری،  ابتدا استعلام برند صورت گیرد.

 

چرا باید نام برند را قبل از ثبت استعلام نماییم؟

 

با استعلام نام برند قبل از ثبت می توان از اسامی، علائم و برندهایی که در گذشته به هیچ عنوان ثبت نشده است راه را برای سرعت بخشیدن به ثبت برند نزدیک تر نمود. به این دلیل است که مشابهت تنها مشابهت کامل نیست و الفاظ برند حتی ممکن است با شباهت کم باعث اخطار خوردن برند شوند.
این امر موجب اطمینان خاطر متقاضی جهت ثبت برند مورد نظر خواهد گردید. همچنین استعلام نام تجاری باعث صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل عدم رد برند خواهد شد. استعلام نام و برند تجاری قبل از ثبت راهی مطمئن جهت ثبت نام دلخواه در طبقه مورد نظر خواهد بود.

جهت استعلام رایگان برند قبل از ثبت تنها کافی است تا فرم زیر را تکمیل نموده و این امر را به همکاران متخصص در استعلام برند واگذار نمایید. همکاران ما در بخش استعلام این امر را برای شما انجام داده و نتیجه را کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد. پس برای استعلام برند کافیست نام، شماره تماس، نام برند جهت استعلام و طبقه مورد نظر (زمینه فعالیت شغلی) خود را وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان استعلام برند ما باشید.

 

برند آماده
برند فروشی نیهاد مجموعه ای بی نظیر از بهترین برندهای آماده واگذاری و نقل و انتقل در زمینه‌های گوناگون