برندهای ثبت شده در تبریز با توجه به ظرفیت و پتانسیل بالای اقتصادی در این منطقه و اهمیت ویژه و گسترده‌ای که در حوزه صنعت در کشور دارد امکان رشد و توسعه بالایی خواهند داشت. لذا لازم است که جهت ثبت برند در تبریز و نام تجاری در تبریز ابتدا از اطلاعات و مدارک و مراحل ثبت برند تجاری در تبریز آگاهی پیدا نمود. 

در وهله بعد با انتخاب نام و برندی با مفهوم و مناسب ضمن رعایت کلیه موارد قانونی، اقدام به ثبت برند نمود. کارشناسان ما با آگاهی و اشراف به حقوق مالکیت صنعتی ضمن انجام ثبت برند در تبریز شرایط و مراحل برندسازی در کوتاه ترین زمان و با کمترن هزینه را نیز به شما اعلام میدارند تا در زمانی کوتاه بتوانید به انتظارات خود از ثبت برند برسید. ثبت برند و نام تجاری در تبریز پلی به بازارهای جهانی جهت رونق و توسعه کسب و کار می باشد.

ثبت برند در تبریز

 

مزایای ثبت برند تجاری در تبریز

 

 توسعه کسب و کار و قانونمند کردن آن پس از ثبت برند در تبریز 
 سنجش میزان رضایت مشتریان و کسب وفاداری آنان
 جذب مشتری و سنجش میزان وفاداری مشتریان بعد از ثبت برند در تبریز میسر می گردد

 بالا رفت درصد فروش کالاها بر حسب نام دار شدن بنگاه تجاری بعد از ثبت برند در تبریز

  حضور در بورس و ارزش گذاری کالاها و خدمات با ثبت برند در تبریز میسر خواهد بود.
 سنجش میزان رضایت مشتریان و کسب وفاداری آنان
 سنجش میزان رضایت مشتریان و کسب وفاداری آنان

 بسته بندی کالاها و جلوگیری از فله فروشی
 اخذ و اعطای نمایندگی صرفاً با ثبت برند در تبریز امکان پذیر خواهد بود.
 جهت اخذ استاندارد کالاها ثبت برند الزامی می باشد.
 اخذ وام و تسهیلات به اعتبار ارزش برندپس از ارزش گذاری از سوی کارشناس
 مقدمه ثبت طرح صنعتی برای بالا بردن تنوع کالایی با ثبت برند در تبریز انجام می پذیرد.
 تآسیس فروشگاه ، شعب و نمایندگی با ثبت برند در تبریز
 صادرات محصولات به بازارهای جهانی
 آغاز فرآیند برندسازی و تبلیغات بعد از انجام پروسه ثبت برند در تبریز


هدف از ثبت نام تجاری در تبریز

 

با توجه به تنوع کالا و خدمات ارائه شده از سوی تولیدکنندگان و پخش کنندگان، انتخاب کالای با کیفیت یکی از دغدغه اصلی مصرف کنندگان می باشد. در صورتیکه مصرف کننده از نوع کالا و خدمات رضایت داشته باشد قطعا خواهان مصرف مجدد آن خواهد بود. لذا باید بداند که به سراغ چه محصولی با چه آرم و نشانی برود. ثبت برند از جهت کسب وفاداری مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است . ثبت برند یا ثبت علائم تجاری در تبریز با توجه به مهمانپذیر بودن این شهر و رقابت میان صاحبان مشاغل اهمیت می یابد. صاحبان مشاغل با ثبت برند علاه بر رقابت سالم می توانند تنوع کالایی خود را بالا برده و با بسته بندی های مناسب محصولات خود را عرضه نمایند تا مصرف کنندگان در صورت نیاز بتوانند مجدد از آن محصول خرید نمایند، علاوه بر این با ثبت برند در تبریز امکان توسعه کسب و کار نیز فراهم می گردد.

 

مشاوره ثبت برند و علامت تجاری در تبریز

 

مرکز ثبتی نیهاد با بهره گیری از تخصص کارشناسان خبره در زمینه مدیریت بازار و برندسازی این مسئولیت را بر عهده خود می بیند که متقاضیان گرامی ثبت برند تجاری در تبریز را برای ثبت برندی جامع راهنمایی نماید. از آنجایی که ثبت نام تجاری در تبریز  نیازمند دانش و تخصص در راستای مقدمه ای برای برندسازی است این اهمیت وجود دارد که در هنگام انتخاب نبم ، انتخاب نام فارسی و یا لاتین ، انتخاب لوگو و… با بهره گیری از دانش و تخصص بهترین گزینه مورد توجه قرار بگیرد و اینکه با توجه به مجوز های ارائه شده از سوی متقاضیان جامع ترین و کاملترین لیست کالا و خدمات از بین طبقات علائم تجاری گزینش شود.

 

مدارک ثبت برند تجاری در تبریز

 

با توجه به اینکه شخص متقاضی حقیقی است یا حقوقی نیازمند مدارکی می باشد که برای شروع فعالیت الزامی است. جهت ثبت برند در تبریز می بایست مدارکی را که شامل احراز فعالیت در طبقه انتخاب است را به همراه سایر لیست مدارک که ذکر شده است فراهم نمود. لازم به ذکر است که در تهیه مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند در تبریز باید به نوع مجوز درخواستی توجه گردد. برای اشخاص حقیقی و حقوقی نوع مجوز مهم است. مهمترین مدرک برای ثبت برندهای فارسی مجوزی دال بر فعالیت در آن رشته می باشد. که انواع مختلفی داشته و در حوطه های کاری متفاوت از مدارک متفاوتی می توان استفاده نمود. در قسمت راهنما لیست کامل مجوزها برای ثبت برند در تبریز قابل مشاهده می باشد. جهت ثبت علامت تجاری در تبریز برای انواع اسامی غیر فارسی نیز ارائه کارت بازرگانی الزامی می باشد.جزئیات لیست مدارک به شرح اشخاص حقیقی و حقوقی به صورت ذیل می باشد.
مدارک متقاضیان حقیقی:
مدارک شناسایی مالک یا مالکین (ثبت برند می تواند به صورت مشارکتی نیز انجام شود)، مجوز و مدرکی  دال بر رشته فعالیت، نمونه برند و یا علامت تجاری و مستند معنی کلمه جهت ثبت برند در تبریز الزامی می باشد.
مدارک مالک حقوقی:
مدارک ثبتی شرکت، روزنامه تأسیس و آخرین تغییرات، مدارک شناسایی مدیرعامل و یا صاحبان حق امضا، مدارک دال بر رشته فعالیت برای شرکت مانند مجوزه تولید و بهره برداری ، نمونه برند و یا علامت تجاری
لازم به ذکر است که برای برندهای غیر فارسی اعم از مالکان حقیقی یا حقوقی ، ارائه کارت بازرگانی معتبر به نام مالک جهت ثبت نام تجاری در تبریز الزامی می باشد.در خصوص مجوز فعالیت نیز با توجه به نوع فالیت از مدارک صادره از ارگانهای مختلفی می توان استفاده کرد.

ثبت برند در تبریز

 

مراحل ثبت برند تجاری در تبریز

 

 کارشناسان ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه برای نیل به اهداف شما ثبت برند در تبریز را انجام می دهند. علاوه بر این می توانید به صورت آنلاین از روند پرونده خود برای ثبت برند تجاری در تبریز مطلع گردید. موسسه با در اختیار گذاشتن شماره پیگیری و اظهارنامه ثبت برند در تبریز در اختیار شما ، جز به جز مراحل را به اطلاع شما می رساند. اختصاراً مراحل ثبت برند در تبریز به شرح ذیل می باشد:
 انتخاب نام مناسب
 بررسی ابعاد تبلیغاتی و برندسازی نام انتخابی
 اخذ استعلام و پروسه امکانسنجی
 طراحی لوگو و نشان تجاری و انتخاب رنگ مناسب برای تبلیغات برند متناسب با فعالیت
 تجمیع مدارک مورد نیاز ثبت برند در تبریز
 تنظیم و ارسال اظهارنامه ثبت برند
 بررسی پرونده توسط کارشناس اداره
 در صورت بلامانع بودن صدور آگهی ثبت برند در تبریز (آگهی اول )
 انتشار آگهی تقاضای ثبت برند  در روزنامه رسمی کشور
 انتظار ۳۰ روزه برای اعلام اعتراض معترضین
 صدور آگهی رسمی ثبت برند و تخصیص شماره ثبت برند در تبریز  (آگهی دوم)
 انتشار آگهی رسمی ثبت برند در تبریز در روزنامه رسمی کشور

 صدور آگهی رسمی ثبت برند و تخصیص شماره ثبت برند در تبریز  (آگهی دوم)
 اخذ تصدیق ثبت برند در تبریز
 برندسازی و توسعه برند
 تبلیغات و معرفی و عرضه محصول
 ثبت بسته بندی محصولات در کنار ثبت برند در تبریز جهت رشد و توسعه فعالیت

 

استعلام نام برند قبل از ثبت در تبریز

 

قبل از اقدام به ارسال اظهارنامه ثبت برند در تبریز لازم است که با بررسی و امکانسنجی نام انتخابی از عدم وجود سوابق ثبتی و یا تشابه مطمئن گردید. این امر با پروسه استعلام برند در تبریز امکان پذیر می گردد. برای این امر قبل از تنظیم اظهارنامه ابتدا مدارک و مستند نام برند انتخابی را استخراج نموده و با بررسی آن از طریق بایگانی های در دسترس اداره سوابق را جهت ثبت برند در تبریز بررسی نمایید. جهت ثبت برند در تبریز و شروع به کار برای  ارسال درخواست استعلام نام تجاری و همچنین معرفی برند به آدرس ایمیل nihadbrand118@gmail.com درخواست نام ها و کالاهای مد نظر خود را جهت بررسی ارسال نمایید تا از خدمات رایگان موسسه ما در این زمینه بهره مند گردید.

 

واگذاری برند آماده (برند فروشی)، خرید و فروش برند در تبریز

 

چنانچه اشخاص مالک برند خواهان نقل و انتقال یا خرید و فروش برند تجاری باشند با انجام پروسه نقل و انتقال برند در اراده و تنظیم صلحنامه انتقال در دفترخانه اسناد رسمی این امکان مهیا می گردد. کارشناسان مرکز ثبتی نیهاد شما متقاضیان گرامی را برای ثبت برند در تبریز و خرید و فروش نام تجاری یاری می دهند. نقل و انتقال برند به صورت قهری و قرادادی انجام میپذیرد که برای انجام آن باید مدارک مورد بررسی قرار بگیرد علاوه بر این مالکان می توانند برخی از طبقات و یا کالاها را بر طبق انتقال جزئی واگذار نمایند. متخصصان موسسه با بررسی مدارک و اسناد برند می توانند شما را در نقل و انتقال برند در تبریز و یا ثبت برند در تبریز یاری نمایند. 

پس چنانچه قصد خرید برند، فروش برند در تبریز یا سایر شهرهای ایران را دارید می توانید از طریق لینک زیر مشاهده نمایید. 

مدت زمانی که طول می کشد برند به ثبت برسد؟

 

ثبت برند در تبریز با توجه به چارت زمانبندی اداره تقریبا تا رسیدن به تصدیق ۳ الی ۴ ماه زمان می برد. بنابراین بهتر است که برای شروع یک کسب و کار با در نظر گرفتن این زمان شرایط را برای ثبت برند تجاری در تبریز فراهم نمود. پیشنهاد ما این است که قبل از انجام هرگونه اقدامی درخصوص تبلیغات ویا بسته بندی با نامی که هنوز در خصوص آن به مرحله ثبت برند در تبریز نرسیده اید، انجام ندهید. لذا با در نظر گرفتن مدت زمان ثبت نام تجاری در تبریز برای تنظیم اظهارنامه خود اقدام نمایید.لازم به ذکر است که اعلام نتیجه اولیه در خصوص تأیید و یا رد درخواست ثبت برند در ۴۰ روز نخست از تاریخ ارائه اظهارنامه مشخص می شود.

 

ثبت برند لاتین در تبریز

 

ثبت برند فارسی و لاتین به صورت تخصصی توسط کارشناسان موسسه انجام می پذیرد. اسامی جهت ثبت برند لاتین متناسب با نوع فعالیت از سوی کارشناسان موسسه اعلام خواهد گردید.لازم به ذکر است که جهت ثبت برند در تبریز برای اسامی غیر فارسی ارائه کارت بازرگانی از سوی متقاضی الزامی می باشد. در انتخاب برند غیر فارسی جهت ثبت برند در تبریز باید معنا و مفهوم کلمه مورد توجه قرار بگیرد چرا که یکی از موارد برندسازی توجه به محتوا و بار معنایی کلمه است که دارای مفهومی واضح و روشن و قابل درک برای مصرف کننده باشد و اینکه در تیلیغات بتوان معنای ملموس آن را ذکر نمود.
در ارائه کارت بازرگانی در ثبت برند در تبریز این امکان وجود دارد که به صورت اشتراکی با درصد سهم مشخص جواز فعالیت به نام یک شخص و کارت بازرگانی به نام شخص دیگری باشد. اطلاعات تکمیلی در این زمینه را می توانید از کارشناسان و کارگروه تخصصی ثبت برند در تبریز مرکز ثبتی نیهاد دریافت نمایید.
چنانچه مالک برندی قبلاً برندی را برای کالاها و خدمات خاصی بر طبق مجوز به ثبت رسانده باشد و اکنون خواهان اضافه کردن کالا و خدمات به لیست خدیمی است ، می تواند با درخواست اضافه کالا جهت ثبت برند در تبریز این اقدام را انجام دهد. متقاضیان بایستی برای خدمات و کالاهای جدید نیز مجوزی دال بر فعالیت در آن رشته ارائه دهند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص و حداکثر طبقاتی که می توانید اضاف کالا در خواست دهید و آشنایی با ثبت برند در تبریز با کارگروه تخصصی ثبت برند و مرکز ثبتی نیهاد تماس حاصل نمایید.

 

ثبت لوگو، لوگو تایپ، آرم و نشان تجاری در تبریز

 

متقاضیان ثبت برند در تبریز می توانند برند خود را با توجه به طراحی و اهداف تجاری که دارند به ثبت برسانند ثبت کلمه ، تصاویر و نشانه های مجاز موجیب می شود که برندی قوی تر برای برندسازی و تبلیغات مؤثر داشته باشید. جهت اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب برند مناسب با ترکیب کلمات و تصاویر با کارشناسان مرکز ثبتی نیهاد تماس حاصل نمایید. تا در زمینه ثبت علامت تجاری در تبریز با شرایط راحی متفاوت شما بزرگواران را یاری دهند.

 

تمدید برند در تبریز 

 

در صورتی که قبلاً برندی را در تبریز به ثبت رسانده اید و مدت زمان ۱۰ ساله آن رو به اتمام است. کارشناسان مؤسسه خدمات تمدید برند در تبریز را در مدت زمانی کوتاه انجام خواهند دارد. لازم به ذکر است که قبل از اتمام مدت ۱۰ ساله باید اقدام به تمدید برند بعد از ثبت برند در تبریز نمایید در غیر این صورت مشمول پرداخت جریمه های دولتی می گردید و اینکه سایر اشخاص بعد از اتمام مهلت برند شما و عدم اقدام برای تمدید می توانند برای ثبت آن برند در تبریز ، درخواست خود را تنظیم نمایند

 

ثبت تغییرات برند در تبریز 

 

جهت ثبت انواع تغییرات در برند و آشنایی با نحوها نجام و روال اداری آن می توانید با کارشناسان مؤسسه در اتباط باشید. انجام تغییرات در زمینه ثبت برند در تبریز بعد از ثبت برند طبق قوانین ثبت علائم تجاری امکان پذیر است. لذا لازم است با اشراف کامل نسبت به بعد حقوقی انجام تغییرات از شرایز و روال حقوقی آن آگاه باشید و سپس اقدام به انجام تغییرات نمایید. از آنجاییکه بعد از ثبت نام و ثبت برند در تبریز ، مالکیت آن در اختیار مالک برند قرار خواهد گرفت و این امر برای او مزایایی را به همراه دارد، انجام هر گونه تغییرات مستلزم آگاهی از شرایط و نحوه آن است تا مشکل ساز نگردد. کارشناسان مرکز ثبتی نیهاد با بهره مندی از به روزترین متدهای بازاریابی و اشراف به  مسائل حقوقی شما را در این امر یاری می نمایند تا با اطمینان خاطر بتوانید پروسه تغییرات ثبت برند در تبریز را انجام دهید.

جهت ثبت انواع علائم تجاری و برند در تبریز با اخذ اطلاعات کامل از کارشناسان و متخصصان برندسازی مرکز ثبتی نیهاد اقدام به ثبت برند برای محصولات و خدمات خود نمایید. لازم به ذکر است که ثبت آرم و یا لوگو در کنار نام تجاری اهمیت بسیاری در پروسه برندسازی دارد چرا که با ثبت برند در تبریز و طراحی یک برند در سطح بالا امکان تبلیغات و جذب مشتریان و سنجش ماندگاری برند در بالاترین سطح درخواست متقاضیان با سهولت انجام خواد گرفت. لذا پیشنهاد کارشناسان و متخصصان مرکز ثبتی نیهاد این است که حتما در کنار نام تجاری برای ثبت لوگو در تبریز نیز اقدام نمایید.

ثبت برند در تبریز

برند آماده
مرکز فروش برندهای آماده نیهاد دارای مجموعه ای بی نظیر از بهترین برندهای آماده واگذاری و نقل و انتقل در زمینه‌های گوناگون