ثبت برند و علامت تجاری

 

امروزه برندها از اهمیت خاصی برخوردار گشته و تجار حساسیت زیادی نسبت به حفاظت و صیانت از آن نشان می دهند. چراکه ، ثبت برند باعث جلوگیری از سواستفاده ی متقلبان می شود و از عرضه ی کالاهای مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده ای مشابه علامت تجاری دیگری هستند جلوگیری به عمل می آورد. همچنین، ثبت برند به مصرف کنندگان امکان انتخاب می دهد، بدین صورت که ثبت برند تضمین می کند مشتریان می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند .مشتری به محض ملاحظه ی علامت می داند که این محصول متعلق به کارخانه یا تجارتخانه ای است که مورد اعتماد او می باشد و بدین ترتیب، با ثبت برند شرایط مناسبی برای مصرف کنندگان به وجود می آید . 
هر شخص اعم از حقیقی یا حقوقی (شرکت یا فرد) مدارکی دال بر تولید- توزیع- بسته بندی- خرید و فروش و یا واردات و صادرات کالا) و یا مدارکی جهت فعالیت در زمینه خدماتی خاص داشته باشد می تواند در همان زمینه تقاضای ثبت نام و لوگوی خود را بدهد.
 
کارشناسان و متخصصین ثبت برند نیهاد با سال ها تجربه و تخصص در کنار شما خواهند بود تا بتوانید برند خود را در کوتاه ترین زمان به ثبت رسانده و بدون رفت و آمد های تکراری و خسته کننده و ریسک از دست دادن فرصت ثبت برند خود را با کیفیت مطلوب خودتان به ثبت برسانید.
 

استعلام آنلاین برند و علامت تجاری

 
قبل از وقوع هر گونه مشکلی باید اقدام به استعلام آنلاین برند کرد .
به این صورت انجام می شود که وقتی وارد سایت مربوطه می شوید باید گروه و طبقه ی مربوط به کالای خود را انتخاب کنید برای مثال کالای طبقه ی مواد غذایی
بعد از آن مشاهده کنید که آیا کالایی مشابه کالای انتخابی شما وجود دارد یا خیر ؟
برای استعلام برند باید وارد سایت مالکیت معنوی شوید .
بسیاری از افراد در فرآیند استعلام برند دچار مشکل می شوند .
چرا که ممکن است برند انتخابی آن ها دارای مشابهی در سایت نباشد اما به دلیل تشابه لفظی کم نیز ممکن است اخطار بدهد .
در خیلی از موارد پیش آمده که برندی توسط افراد عادی استعلام گرفته شده است و به دلیل کم تجربه بودن شخص به بروز مشکل منجر شده است .
افراد متخصص در این زمینه بهترین اشخاص برای این کار هستند .
شما می توانید برای انجام این کار به متخصصان ثبت نیهاد اعتماد کنید و استعلام اینترنتی برند خود را قبل از ثبت به ما بسپارید.
تکیل فرم درخواست استعلام رایگان برندهای شما
 
 

فروش و واگذاری برندهای آماده

 
در صورتی که زمان مناسب جهت ثبت برند ندارید یا اگر هنوز برند مشخصی برای خود  انتخاب نکرده اید، یا در صورتی که اسم مناسبی نمی توانید ثبت نمایید بهترین راه خرید برند های تجاری آماده می باشد. می توانید سری به صفحه خرید و فروش برند بزنید، شاید در آنجا برندی ببینید که بتواند برای تجارت شما مفید باشد. با خرید یک برند آماده به جای طی کردن مراحل طولانی و زمان بر ثبت برند می توانید هر چه زودتر با برندی که خریده اید تجارت خود را استارت زده و به اهدافی که می خواهید برسید
 
 
 

تمدید برند

 
همانطور که میدانید برند تجاری دارای زمان میباشد . یعنی از زمان ثبت برند این برند تا 10 سال به نام مالک برند میباشد . پس از 10 سال شش ماه به شخص فرصت داده میشود که این برد مجددا تمدید شود . زمان داشتن برند از یک لحاظ خوب است . چون بسیاری از برنده و نشانهای تجاری ثبت میشوند اما بعدها بدلایلی مورد استفاده قرار نمیگیرند . و بلا استفاده می مانند . این حق تقدم برای سایرین ایجاد میگردد که بتوانند از آن برند پس از گذشت 10 سال استفاده نمایند . اما در صورتیکه مالک برند بنا به دلایلی فراموش نماید که برند را تمدید نماید و از مهلت 6 ماهه آن هم بگذرد ممکن است فردی که مترصد ثبت این برند بوده از فراموشکاری مالک قبلی سو استفاده نماید و برند تجاری را ثبت نماید . در نتیجه از این پس مالک جدید بعنوان مالک اصلی برند محسوب میشود . حتما باید دقت شود که به موقع نسبت به تمدید علامت تجاری اقدام شود . در صورت فراموشکاری هیچ راهی برای بازگشت مجدد آن برند وجود نخواهد داشت .
 
 

سایر خدمات ما

 
 

سفارش ثبت آنلاین برند و علامت تجاری

 

برای سفارش ثبت برند و هر گونه علائم تجاری دلخواه خود لطفا فرم زیر را تکمیل نموده و نام یا نام های تجاری پیشنهادی خود را در قسمت مربوطه ارائه نمایید و طبقه یا زمینه های فعالیت شغلی خود را مطرح نموده تا کارشناسان ما استعلام و قابل ثبت بودن نام های پیشنهادی شما را بررسی نمایند و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت وسایر شرایط لازم اعم از مدارک مورد نیاز و مدت زمان فرایند ثبت و هزینه پرداختی را اعلام می نمایند لازم به ذکر است که هزینه های ثبتی با شرایط پرداختی دلخواه شما نیز قابل انجام است.

برند آماده
مرکز فروش برندهای آماده نیهاد دارای مجموعه ای بی نظیر از بهترین برندهای آماده واگذاری و نقل و انتقل در زمینه‌های گوناگون